********** AGE GROUP RESULTS **********


********** GIRLS8&U CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 34 662 Malaya Ring F 8 Dana Point CA 4:00
2 54 699 Gabby Smith F 8 Hermosa Beach CA 5:03
3 59 538 Kiali Quaglia F 6 5:47
4 61 527 Kaile Nemeth F 7 6:02
5 62 351 Amy Craig F 8 6:30
6 63 423 Abigail Hatch F 8 6:59


********** GIRLS9-10 CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 11 541 Delila Quinn F 10 3:09
2 19 697 Jessica Brackett F 10 South Lake Tahoe CA 3:21
3 24 526 Elika Nemeth F 9 3:38
4 46 711 Bryn Kurt F 10 Dana Point CA 4:31
5 48 721 Givilia Lancellotti F 9 South Lake CA 4:35
6 50 412 Eva Gomez F 9 4:38
7 53 706 Abi Depena F 9 Laguna Niguel CA 4:53
8 56 670 Monnika Mattson F 10 South Lake Tahoe CA 5:06
9 696 Makenna Prouty F 10 Minden NV


********** GIRLS11-12 CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 6 655 Lexi Alston F 12 San Clemente CA 3:05
2 21 426 Alex Higginson F 11 3:28
3 22 590 Jane Staples F 12 3:33
4 23 439 Jade Howson F 11 3:37
5 25 682 Elan Lindsey F 12 Kings Beach CA 3:39
6 26 363 Ande Diggins F 11 3:42
7 27 659 Zoe Carter F 12 Tahoe Vista CA 3:42
8 29 375 Belah Ellis F 11 3:46
9 32 719 Annakari Hoyer-Nielsen F 11 El Cerrito CA 3:55
10 55 720 Hannah Hillis F 11 San Clemente CA 5:05
11 58 716 Quincee Carter F 12 Loomis CA 5:32


********** BOYS8&U CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 33 542 Zen Quinn M 8 3:57
2 39 566 Blake Scheel M 8 4:09
3 42 417 Walker Graham M 8 4:15
4 47 513 Trevor Mencinsky M 7 4:31
5 49 587 Curren Springer M 8 4:35
6 57 707 Zachary Briggs M 8 Woodfords CA 5:13
7 60 588 Dash Springer M 6 5:52
8 64 718 Rhyder Bruner M 6 10:05


********** BOYS9-10 CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 1 585 Matix Springer M 10 2:48
2 2 460 Keagan Lamar M 10 2:52
3 4 506 Dax McPhillips M 9 3:01
4 7 512 Gavin Mencinsky M 10 3:05
5 8 416 Jonas Graham M 10 3:06
6 9 589 Rhys Staples M 9 3:06
7 13 695 Estani Bori M 10 Carnelian Bay CA 3:14
8 14 572 Kade Schrauben M 9 3:17
9 18 615 Trevor Valois M 10 3:21
10 28 681 Rhett Lindsy M 9 Kings Beach CA 3:45
11 30 595 Kelton Stevens M 9 3:50
12 38 715 Landen Tessier M 9 Reno NV 4:04
13 40 717 Ethan Saenz M 9 4:12
14 41 436 Corbin Horvath M 10 4:12
15 44 564 Azure Sanchez M 9 4:18
16 52 713 Luke Purvance M 9 4:53


********** BOYS11-12 CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 3 319 Tyler Bashor M 12 2:55
2 5 505 Kai McPhillips M 11 3:03
3 10 660 Trent Carter M 12 Tahoe Vista CA 3:07
4 12 561 Phoenix Sanchez M 11 3:11
5 15 663 Josh Brackett M 12 3:17
6 16 669 Kai Binney M 12 Kailua HI 3:18
7 17 428 Dane Hillis M 11 3:20
8 20 614 Lucas Valois M 12 3:27
9 31 543 Trent Ralston M 12 3:51
10 35 714 Jaden Tessier M 12 Reno NV 4:00
11 36 435 Tanner Horvath M 12 4:02
12 37 710 Cayen Schnarr M 12 Incline Village NV 4:02
13 43 311 Dakota Asbury M 11 4:17
14 45 712 Mark Allen M 11 South Lake CA 4:27
15 51 462 Davin Largent M 12 4:39